Tējas Tavai veselībai


Visiem zināma lieta, ka mūsu katra ikdienas dzīvē šķidrums ir ļoti svarīgs! Bet kā bez piespiešanās uzņemt dienišķās 8 glāzes šķidruma? BioTE iesaka dzert ne tikai ūdeni, bet arī dažādas tējas. Miksējot un eksperimentējot ik dienu ar dažādiem tēju veidiem, jūs ne tikai uzņemsiet ķermenim tik nepieciešamo šķidrumu, bet arī to dziedināsiet un bagātināsiet ar dažādiem labumiem. Piemēram, vai zināji, ka piparmētru tēja Tev palīdzēs brīžos, kad moka bezmiegs vai esi saaukstējies? Piparmētru tēja dziedē sāpošu kaklu un palīdz stipra klepus gadījumā. Tāpat gremošanas problēmu gadījumos ir ieteicams pēc maltītēm izdzert glāzi piparmētru tējas, tā mazinās gāzu veidošanos kuņģī un zarnās.


Savukārt tautā tik iemīļotā liepziedu tēja stiprinās Tava organisma dabiskās aizsardzības spējas un imunitāti. Ideāli piemērota gan maziem, gan lieliem pret saaukstēšanos un gripu, jo tai piemīt sviedrējošas un baktericīdās īpašības. Liepziedu tēja tiek plaši izmantota tautas medicīnā arī ārstējot miega problēmas. Viena krūze liepziedu tējas (uz 200 ml verdoša ūdens 2 tējkarotes liepziedu tējas, ļauj ievilkties 10 min) vakaros palīdzēs relaksēties un nomierināties.


Zaļā tēja tiek uzskatīta par lielisku antioksidantu. To bieži izmanto kā neatņemamu sastāvdaļu tievēšanas procesā, jo tā ne tikai attīra organismu no visa liekā, bet arī veicina vielmaiņas procesu organismā. Vai zināji, ka krūzīte zaļās tējas no rīta palīdzēs atbrīvoties no 80 kalorijām un uzlādēs organismu ar enerģiju uz vairākām stundām?


BioTE piedāvā arī citas tējas: kliņģerītes, kumelītes, upeņu lapas, asinszāle, meža aveņu lapas, sarkanais āboliņš, jasmīns, roibušs... katrai no tām ir savs spēks un labās īpašības, ienāc BioTE veikalā un iepazīsti tās!


Lai gards ceļojums tējas pasaulē!


Piņķos: Jūrmalas iela 14a, Piņķi, Babītes pagasts. 

Piņķos: Jūrmalas iela 14a, Piņķi, Babītes pagasts. 

Jūrmalā: Jomas ielā 44, ieeja no Tirgoņu ielas puses. 

info@biote.lv 

Tel: +371 29123860

©BioTE