Speltas milti veselīgam uzturam

Ja arī Tava Jaungada apņemšanās ir veselīgs dzīvesveids, tad mums Tev ir labs piedāvājums - produkti no speltas miltiem! Tie būs ne tikai lielisks uzturvielu un vitamīnu avots, bet arī labs sabiedrotais svara regulēšanā.


Speltas miltu graudiņi atrodas plēksnēs, kas tos cītīgi aizsargā pret kaitēkļiem un piesārņojuma, tāpēc tos reti audzē rūpnieciski. Plašāk tie sastopami bioloģiskajās lauksaimniecībās, tie tiek audzēti dabiskos apstākļos. Jāuzsver arī tas, ka labās uzturvielas un vitamīni atrodas ne tikai grauda apvalkā, bet arī pašā graudiņā, tāpēc viss labums saglabājas arī vissmalkākajos miltu veidos.


Speltas graudi satur gandrīz visas organismam nepieciešamās uzturvielas, bet jo īpaši tās bagātīgi ir apveltītas ar olbaltumvielām, dzlezi, proteīnu un B grupas vitamīniem. No speltas miltiem gatavotie produkti viegli pārstādājas organismā, neradot smaguma sajūtu, kā tas ir raksturīgs parasto kviešu produktu izstrādājumiem. Tādēļ jo īpaši tie ir ieteicami cilvēkiem, kas vēlas samazināt svaru, diabēta slimniekiem, cilvēkiem ar kuņģa vai sirds un asinsvadu problēmām. Speltas miltus un no tiem gatavotos produktus ir iecienījuši arī cilvēki ar veģetāru un vegānu uzturu, tādējādi rūpējotes par sabalansētu uzturu, uzņemot trūkstošās olbaltumvielas.


No speltas miltiem var pagatavot pankūkas un picas, bulciņas un arī pīrāgus vai maizi. Jārēķinās tikai ar to, ka šo produktu struktūra būs nedaudz blīvāka, kā no parastajiem kviešu miltiem, kā arī pelēcīgāka.


BioTE veikalā pieejami ne tikai speltas milti, bet arī dažādi produkti - makaroni un pastas un saldie našķi. Ienāc un iepazīsties ar šo bagātīgo graudaugu kultūru, iespējams tas kļūs par neatņemamu sastāvdaļu arī Tavā ikdienā!
Piņķos: Jūrmalas iela 14a, Piņķi, Babītes pagasts. 

Piņķos: Jūrmalas iela 14a, Piņķi, Babītes pagasts. 

Jūrmalā: Jomas ielā 44, ieeja no Tirgoņu ielas puses. 

info@biote.lv 

Tel: +371 29123860

©BioTE